KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13967627
nr 1396 7627
Jöran Nyberg
(1937-2012), Sverige
Café. Signerad. Gouache, 39x29 cm, yttermått inklusive ram: 56x45 cm
Jöran Nyberg, svensk bildkonstnär född 1937 i Timrå, död 2012.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:18:34
1.200 kr
1.400 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Jöran Nyberg
Läs mer om Jöran Nyberg
Gouache